اتفاق نظر برای ایجاد منطقه آزاد تجاری وجود ندارد

اتفاق نظر برای ایجاد منطقه آزاد تجاری وجود ندارد

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ، محمد اسلامی صبح چهارشنبه در آستانه دهه فجر در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی با اشاره به اینکه دولت در لایحه بودجه اعتباری در این رابطه درنظرنگرفته است، اظهار کرد: با ایجاد منطقه آزاد شاهد تحول اقتصادی خواهیم بود.
وی در پاسخ به سوال قدس آنلاین در رابطه با عملیاتی نشدن سازمان عمران سواحل خاطرنشان کرد: این سازمان مصوب شد ولی برای اجرا شدن، ابلاغ نگردید.
استاندار مازندران با اعلام اینکه این سازمان تداخل حاکمیتی داشته و قلمروها را بهم می ریزد، اضافه کرد: باید مدیریت واحدی برای سواحل وضع کنیم تا از روند کنونی خارج شویم.
عواقب انتقال آب خزر را ارائه کردیم
اسلامی در رابطه با انتقال آب از دریای خزر از ارائه نامه ۱۱ بندی به مسئولان کشور در رابطه با عواقب این انتقال خبر داد و گفت: این نامه توسط مرکز مطالعات دریای خزر و سایر سازمان ها تهیه و تنظیم شده است.
وی با بیان اینکه در حال مذاکره با استاندار سمنان هستیم و جلساتی در این رابطه نیز برگزار گردید، افزود: در گذشته از سرچشمه های استان آب به سمنان انتقال داده شد و در حال حاضر در حال بررسی نیازهای این استان هستیم تا به نقطه مشترکی برسیم.
اسلامی با تاکید بر اینکه نیازمند کارآمدسازی مدیریت در استان هستیم، خاطرنشان کرد: با شبکه پیچ در پیچ و عنکبوتی نمی توانیم مدیریت کنیم.
استاندار مازندران بر ایجاد منابع مالی برای دولت تاکید و گفت: برخی از منابع را باید از طریق فروش دارایی های دولت، واگذاری پروژه های نیمه تمام عمرانی به بخش خصوصی و استفاده از منابع مالی این بخش تامین کرد.
به دنبال حل معضل زیست محیطی آمل�
اسلامی از راه اندازی سامانه «دادور» بصورت …

اخبار پیشنهادی:

اتفاق نظر برای ایجاد منطقه آزاد تجاری وجود ندارد

Let’s block ads! (Why?)